Zarząd Stowarzyszenia :

"SIEMONIA – PRZESZŁOŚĆ TERAŹNIEJSZOŚĆ PRZYSZŁOŚĆ"

zaprasza

30 września 2020r. ( środa) o godz. 18.00 (I termin) , 18.15 (II termin)

do Domu Kultury w Siemoni

na

WALNE ZEBRANIE CZŁONKÓW

W programie zebrania przede wszystkim  zatwierdzenie sprawozdań: rzeczowych i finansowych za 2019r.

Ze względu na pandemię prosimy o zachowanie norm sanitarnych i założenie maseczek.

Szanowni Państwo!

Stan pandemii ogłoszony z powodu rozprzestrzeniania  się groźnej choroby Covid -19 spowodował także utrudnienia w funkcjonowaniu organizacji pozarządowych. Jak już wcześniej informowałam, zarząd naszego Stowarzyszenia pracuje zdalnie, by sprostać wszystkim nałożonym na organizację obowiązkom.

I tak - do 30 marca sporządzone zostało i podpisane elektronicznie ( profil zaufany) sprawozdanie finansowe za 2019r.

Deklaracja CIT-8 wraz z wymaganymi załącznikami została przesłana do Urzędu Skarbowego 20 maja.

Natomiast 22 maja złożyliśmy w Głównym Urzędzie Statystycznym sprawozdanie SOF-5 ( Sprawozdanie o współpracy, zarzadzaniu i działalności informacyjnej wybranych organizacji non-profit) za rok 2019.

Najważniejszą obecnie sprawą jest zatwierdzenie sprawozdania finansowego przez Walne Zebranie Członków.

Ostateczny termin mija właśnie 30 września 2020r.

Stąd, mimo trudnej sytuacji epidemicznej, musimy zwołać Walne Zebranie Członków, oczywiście przy zachowaniu wszelkich norm sanitarnych.

Zebranie odbędzie się w Domu Kultury na dużej sali, by zachować odpowiedni dystans społeczny. Zapewnimy środek do dezynfekcji rąk  - Państwa prosimy o założenie maseczek. Na szczęście sytuacja epidemiczna na terenie naszej gminy  wygląda dobrze. Notujemy na dzień dzisiejszy tylko 2 aktywne przypadki i 25 osób w kwarantannie.  To dobra informacja zważywszy, że na obszarze całego kraju ubiegłej doby zarejestrowano prawie 1600 przypadków zakażenia koronawirusem. Bądźmy odpowiedzialni, kierujmy się zdrowym rozsądkiem i przestrzegajmy norm sanitarnych. Będzie dobrze! UÅ›miech